Управління

Завдання педагогічного колективу на 2014/2015 навчальний рік

1. Створювати оптимальні умови для забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та отримання повної загальної середньої освіти на рівні державних стандартів.
  2. Реалізовувати основні напрямки Концепції допрофільного навчання в школі другого ступеня.
  3. Продовжити роботу щодо оновлення та модернізацієї  комп’ютерної та множильної техніки. Реалізовувати програму інформатизації та комп’ютеризації навчального закладу.
  4. Дотримуватись  вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, готувати учнів до подальшого навчання та трудової діяльності.
  5. Удосконалювати науково-теоретичний та методичний рівень вчителів та впроваджувати в роботу сучасні педагогічні інновації та технології з метою  підвищення результативності навчальних досягнень учнів.
  6. Участь у дослідно - експериментальній роботі з проблеми «Психолого –педагогічний супровід дітей з порушенням психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти».