Діяльність кафедри

Науково-методична тема МО вчителів початкової школи: Впровадження інноваційної програми всебічного розвитку “Крок за кроком” в системі особистісно орієнтованої моделі початкової освіти дітей 6-7 та 8-10 років

Початкова освіта – фундамент шкільного навчання,

адже саме тут закладається основа для формування

особистості майбутнього громадянина.

“Розкрити особистість, допомогти їй розвиватися, виявляти себе

може школа з особистісно орієнтованим навчанням і вихованням”

(Якиманська І.С.).

Основними завданнями МО вчителів початкової школи є:
• Пошук та використання підходів до викладання предметів школи І ступеня, орієнтованих на дитину, основаних на індивідуалізації навчання.
• Співпраця з батьками як першими вчителями.
• Впровадження інтегрованого підходу щодо розвитку пізнавальних здібностей учнів.
• Етико-правове виховання учнів, формування і становлення національної свідомості молодших школярів.
• Розвиток творчих обдарувань дітей 6-7, 8-10 років, художньо-творча самореалізація і духовне самовдосконалення.
• Фізичний і загальний розвиток особистості, формування в учнів ціннісних орієнтирів щодо культури здоров’я і здорового способу життя.
• Створення системи змістовного позакласного дозвілля, рівня сформованості учнівського колективу.

Теми, над якими працюють вчителі та вихователі:
• Створення педагогічних умов навчальної діяльності для підвищення

пізнавального інтересу учнів на уроках.

• Використання інноваційних підходів до викладання предметів

початкового циклу.

• Створення психолого-педагогічних умов навчальної діяльності

для підвищення пізнавального інтересу учнів

молодшого шкільного віку до знань в позаурочний час.

Підсумкові урочисті лінійки

Позакласна робота