Діяльність кафедри

Діяльність кафедри суспільно-природничих дисциплін

Науково-методична тема методичного об’єднання суспільно-природничих дисциплін: «Особистісно орієнтований підхід до навчання суспільно-природничих дисциплін. Пріоритет творчої дослідницької діяльності учнів».

Завдання методичного об’єднання вчителів:

1. Навчальну діяльність підпорядковувати вирішенню головної проблеми – оновленню змісту освіти з предметів суспільно-природничого циклу.
  2. Застосування міжпредметних зв’язків з метою сприяння системності мислення учнів.
  3. Посилити орієнтацію учнів на практичне застосування отриманих знань і вмінь.
  4. Формування в учнів уявлення про цілісність природи як крок до інтегрованої біологічної картини світу при вивченні шкільного курсу «Природознавство».
  5. Використання педагогічного програмного забезпечення при викладанні предметів суспільно-природничого напряму.