Перелік програм, підручників, рекомендованих для використання у 2014/2015 навчальному році

Рекомендований перелік навчально-методичної літератури складено з урахуванням різних типів шкіл, їх профільності, а також із урахуванням рівня викладання: рівень стандарту, академічний і профільний.

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників для використання в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання

Перелік навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах.

Список навчальних програм, підручників та посібників для  загальноосвітніх навчальних закладів, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах:
Українська література
Іноземні мови