Впровадження ІКТ

22/10/2014
Районне педательє вчителів української мови за темою: "Сучасний урок. Комп’ютерна підтримка викладання української мови та літератури."

Мета: підвищення професійної майстерності вчителів української мови та літератури з питань активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури шляхом впровадження комп’ютерних технологій, підвищення професійної майстерності учасників педагогічного ательє.

Завдання:

• розгляд теоретичних основ інноваційного підходу до активізації пізнавальної діяльності учнів засобами комп’ютерних технологій;
  • конструювання уроку української мови та літератури з комп’ютерною підтримкою;
  • обмін творчими ідеями та досвідом із зазначеної проблеми.

Учасники: учителі української мови та літератури закладів освіти Орджонікідзевського району міста Харкова

19 листопада 2012 року на базі ХСШ № 155 відбулася районна педагогічна майстерня вчителів англійської мови за темою: “Викладання англійської мови у спеціалізованих класах. Сучасний урок. Комп’ютерна підтримка викладання англійської мови’’.